Mirka Zımpara

Dyo Oto Boyaları

Car-Rep Sprey Boyaları

Car-Lack Oto Cila Koruyucu

Glasurit Oto Tamir Boyaları

Sika Kimyasal Maddeleri

3M Boya Koruma Sistemleri

AutoGlym Boya Koruyucu

Boya ve Toz Maskeleri

Firmamız

Vizyonumuz

Misyonumuz

Vazgeçilmez Değerlerimiz

Adres & Telefon

Bize Yazın

Esenkal Boya & Otomotiv Boyaları 3M Oto Boya Koruma Sistemleri
Oto Boyaları ve Oto Boya Koruyucular LPG Dönüşüm Hizmetlerimiz Esenkal Oto Boyaları Toptan ve Perakende Satış Esenkal Oto Tamir Boyaları - İletişim Bilgileri Esenkal Oto Boya - E-mail

Oto Boyaları ve Boya Koruma Sistemleri

Dyo Oto Boyaları

Mirka Zımpara

Glasurit
Sika
3M Boya Koruma
AutoGlym

Oto Tamir Boyaları


Soru, öneri ve siparişleriniz için bizi arayınız.

Oto Boyaları ve Boya Koruma Sistemleri

Autoglym Oto Boya Koruyucular Oto Boya Koruyucular

BOYA KORUMA ÜRÜNLERİ
BOYAHANE ÜRÜNLERİ
İÇ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
DERİ/PLASTİK/LASTİK KORUYUCULAR
DIŞ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
FIRÇASIZ/KÖPÜKLÜ/DIŞYIKAMA ÜRÜNLERİ

Ürün istekleriniz için 0312 2781267 no'lu telefondan lütfen bizi arayınız.

BOYA KORUMA ÜRÜNLERİ

Autoglym Süper Parlak Cila
Autoglym Süper Parlak Cila
Yeni araçların veya yeni boyanmış yüzeylerin hazırlanması için formüle edilmiştir.
Olağanüstü derin ve berrak bir parlaklık oluşturur. Yumuşak boyalı yüzeylerde, daha koyu renkler ve siyah dahil zor renklerde oldukça etkilidir. Açık renklerde olağanüstüdür.Boyasız plastik yüzeylerde iz oluşturmaz. El ve makina kullanımına uygundur. Düşük oranda silikon içerir.
Autoglym Yüzey Temizleyici Ve Koruyucu
Autoglym Yüzey Temizleyici / Koruyucu
Oksitleşmiş,çizilmiş veya hava şartlarına maruz kalmış boyalı yüzeyin elle veya makinayla cilalanması içindir. Tek işlemde onarır ve korur. Kullanılmış arabalar için idealdir. Cilayı temiz pamuklu bezle uygulayın.Daha çabuk sonuç alabilmek için alternatif olarak 1800 devirli cilalama makinasına takılı kuzu postu keçe ile uygulayın. Silikon içerir.

Autoglym  Hare Giderici

Autoglym Hare Giderici
Tüm Boyalar için mükemmel parlaklık maksimum etki minimum maaliyet tüm otomotiv boya türlerinde parlaklığı korur. Araç yıkama hare izlerini, küçük çizikleri, su izlerini, lekeleri ve paslanmayı giderir. Autoglym sünger parlatma keçesi takılı 1800 devirli cila makinesiyle kullanın. Kenar kısımlara elle uygulayın ve son olarak yüzeye No. 12 veya No.1'i uygulayın. Silikon içerir.

Autoglym Etkin Koruyucu Cila

Autoglym Etkin Koruyucu Cila
Koyu renklerde mükemmel sonuçlar verir. Özellikle koyu renkli ve cilalanmış, boyalı yüzeyleri özel kaplama teknolojisi ile tek işlemde parlatır, onarır ve korur. Modern su ve katı esaslı parlak boyalar dahil tüm boya türlerinde kullanılır. Gerekiyorsa aracı yıkayıp kurulayın. Temiz pamuklu bir bezle yüzeye hafif dairesel hareketlerle uygulayın. Hafif çizikleri ve oksitlenmeyi gidermek için gerekiyorsa basıncı arttırın. Cilanın kuruyup kendini çekmesini bekleyin. Son olarak da temiz ve kuru bir bezle sık sık döndürerek cilalayın ve çok üstün bir parlaklık elde edin. Silikon içerir.

Autoglym Ekstra Parlaklık Koruyucu

Autoglym Ekstra Parlaklık Koruyucu
Açık havada sergilenen araçların korunması için idealdir. Dayanıklı sentetik reçinelerle ve parafinlerle formüle edilmiştir. Uzun süre kalıcı ve parlak bir görünüm verir. Havaya karşı dirençlidir. Tüm boyalı ve metal yüzeylere uygulanabilir. Temiz bir pamuklu bezle sürün. Silikon içerir.
BOYAHANE ÜRÜNLERİ

Autoglym  Silikonsuz Cila

Autoglym Silikonsuz Cila
Temizleme parlatma ve koruma özelliklerinin hepsini içeren son kat kremidir.Son temizlik ve parlak görünümü arttırmada kullanılır. Her tür boyada uygulanması ve silinmesi kolaydır. Silikon içermediğinden kuruma yapmaz. Silikon,amonyak,silis ve slovent içermez. pH doğaldır. Yanıcı değildir.

Autoglym Ultra İnce Pasta

Autoglym Ultra İnce Pasta
Küçük boya kusurlarını ve oksitlenmeleri gideren çok ince aşındırıcıdır. Kuzu postu, sünger, sentetik keçelerle ve elle kullanım için idealdir. Yeni veya onarılmış her türlü otomotiv boya sistemlerinde kullanılır. Silikon, amonyak, silis ve slovent içermez. PH doğaldır. Yanıcı değildir.
Autoglym İnce Pasta
Autoglym İnce Pasta
1500 - 2000 Kuru ve sulu zımpara izlerini gideren ince aşındırıcıdır.Kuzu postu veya sünger keçeyle bir seferde uygulanabilir ve buğu bırakmaz. Yeni ve onarılmış her türlü otomotiv boya sistemlerinde kullanılır. Silikon, amonyak, silis ve slovent içermez. PH doğaldır. Yanıcı değildir.
Autoglym Kalın Pasta
Autoglym Kalın Pasta
Tamamen onarılmış her tür otomotiv boya sistemlerinde büyük hataların çabuk giderilmesinde kullanılan hızlı ve etkili bir aşındırıcıdır. 1200 zımpara izlerini almak için geliştirilmiştir. Son kat işleminden önce ince pasta 03B veya ultra ince pasta 02B ile yüzeyin üzerinden geçmek gerekebilir. Kuzu postu veya sünger keçeyle uygulanabilir. Silikon, amonyak ve silis içermez. PH doğaldır. Yanıcı değildir.
Autoglym Cam Temzileyici Cila
Autoglym Cam Temizleyici Cila
Sprey boya, nikotin, gres, silikon, wax, böcek kalıntılarını ve trafikte oluşan ince kir tabakasını hızla gideren bir ince aşındırıcıdır. Kristal berraklığında ve antistatik bir yüzey oluşturur. Silikon, parafin ve silis içermez. Yanıcı değildir.
Autoglym Cam Temzileyici Cila
Autoglym Plastik/Lastik/Vinil Temizleyici
Kolay uygulanır.Yüzeyleri temizler, korur ve ömürlerini uzatır. Jöle kıvamındadır. Aracınızın boyasız plastik, lastik ve vinil yüzeylerinde uygulanır. Silikon, amonyak ve silis içermez. PH doğaldır.

Mirka | Dyo | Car-Rep | Car-Lack | Glasurit | Sika | 3M | Autoglym | Hakkımızda | İletişim | E-mail

Copyright © 2009 Esenkal Boya Tic.San.Ltd.Şti. | diyalog tasarım
Ana Sayfa Glasurit Oto Boyaları