Mirka Zımpara

Dyo Oto Boyaları

Car-Rep Sprey Boyaları

Car-Lack Oto Cila Koruyucu

Glasurit Oto Tamir Boyaları

Sika Kimyasal Maddeleri

3M Boya Koruma Sistemleri

AutoGlym Boya Koruyucu

Boya ve Toz Maskeleri

Firmamız

Vizyonumuz

Misyonumuz

Vazgeçilmez Değerlerimiz

Adres & Telefon

Bize Yazın

Esenkal Boya & Otomotiv Boyaları 3M Oto Boya Koruma Sistemleri
Oto Boyaları ve Oto Boya Koruyucular LPG Dönüşüm Hizmetlerimiz Esenkal Oto Boyaları Toptan ve Perakende Satış Esenkal Oto Tamir Boyaları - İletişim Bilgileri Esenkal Oto Boya - E-mail

Oto Boyaları ve Boya Koruma Sistemleri

Dyo Oto Boyaları

Mirka Zımpara

Glasurit
Sika
3M Boya Koruma
AutoGlym

Oto Tamir Boyaları


Soru, öneri ve siparişleriniz için bizi arayınız.

Oto Boyaları ve Boya Koruma Sistemleri
Mirka Zımpara Zımpara Ürünleri
Abranet Abranet
Abranet®; tamamen tozsuz zımparalamaya olanak sağlayan, yenilikçi bir üründür. Üzerindeki binlerce küçük delik sayesinde, oluşan tozun tamamı emilir. Tozun çevreye yayılması veya disk yüzeyini doldurması önlenir.Abranet®; macun, astar, boya, ahşap, kompozit ürünler ve daha birçok malzemenin zımparalanması için geliştirilmiş çok dayanıklı bir üründür.
Abralon Abralon
Abralon®, hem düz hem de girintili çıkıntılı yüzeylerin zımparalanması için geliştirilmiş çok fonksiyonlu bir üründür. Abralon®; kavisli yüzeylerde ve köşelerde basınçtan oluşan izleri en aza indirerek, homojen bir zımpara sonucu elde edilmesini sağlar. Esnek, örgülü yapısı hava ve suyun dokunun içinden serbestçe geçişini sağlayarak, ürünü makine ile veya el ile, ıslak veya kuru olarak kullanıma elverişli hale getirir.
Coarse Cut Coarse Cut
Coarse Cut; metal, macun, ahşap kaplama, masif ahşap, akrilik levha, komposit malzemelerin zımparalanmasında ve dayanıklılık gerektiren tüm kalın zımparalama işlemlerinde kullanılan kesici bir üründür. Coarse Cut güçlendirilmiş özel kağıdı ve Mirka tarafından geliştirilmiş olan Progressive BondTM tekniği sayesinde sert yüzeylerde bile çok uzun dayanıklılık ve üstün bir kesicilik gösterir.
Su Zımparası Su Zımparası
Su zımparası genellikle; plastik, lake, ve kompozit malzemelerin elle zımparalanmasında kullanılır. Mirka Su Zımparası, suya dayanıklı latex kağıt üzerine ekstra dayanıklı kum bağlaması ile üretilmiştir.
Royal Royal
Royal; Mirka’nın zımparaya uzun ömür ve esneklik kazandıran Progressive BondTM Teknolojisi ile üretilmiştir. Yüksek zımparalama kalitesi, esnekliği ve uzun ömrü ile özellikle ahşap ve otomotiv endüstrisinde önemli yeri vardır. Üstün yüzey kalitesi gerektiren özel işlemlerde, düz yüzeylerde ve kenarlarda çalışmaya elverişli, çok dayanıklı bir üründür.
Gold Gold
Gold; yüksek hızda zımparalamaya uygun, dayanıklı, her tür zımparalama ihtiyacında kullanılabilecek, çok amaçlı bir üründür. Gold; optimum zımparalamaya olanak sağlamak için, dişlerin dolmasını engelleyecek şekilde yarı açık diş dağılımı ve özel stearat kaplama ile üretilmiştir.
Goldflex-Soft Goldflex-Soft
Goldflex Soft; düz olmayan, elle ulaşılması zor, girintili çıkıntılı yüzeylerin rahatlıkla zımparalanması için esnek ve yumuşak olarak üretilmektedir. Goldflex Soft; otomotiv, ahşap ve kompozit sektörlerinde kullanım alanı bulmuştur. Yumuşak köpük mesneti kavramayı kolaylaştırmakta, basıncın eşit dağılımını sağlayarak dip çıkarmayı engellemektedir. Özel stearat kaplama diş dolmasını engellemektedir.
Mirlon Mirlon
Mirlon mükemmel bir yüzey finisajına olanak sağlayan, esnek, üç boyutlu fiber zımparalama malzemesidir.
Özel yapısı sayesinde girintili çıkıntılı yüzeylerde kolay kullanım sağlayan Mirlon, bir sonraki boya katmanı için çok iyi bir baz yüzey oluşturulmasına olanak verir. Mirlon dört farklı kum kalınlığında kullanıma sunulmuştur.
Oraflex Oraflex
Oraflex her türlü girintili çıkıntılı yüzeyin zımparalanmasına uygun, son derece esnek yapılı bir üründür. Klasik zımparanın ulaşmasının zor olduğu bölgelerin zımparalanmasında Oraflex çok iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar; işinizi kolaylaştırır.
Hiolit-X Hiolit X
Hiolit X; palet zımpara makinesinde, makine altında kullanım için ve elde kullanım için uygun bir üründür. Yüksek talaş kaldırma hızı ile tüm zor ve kalın zımparalama işlerinin ideal ürünüdür. Sert yapısı sayesinde çok dayanıklıdır.
Mirkon Mirkon
Mirkon; metal zımparasında kullanılan, sert ve dayanıklı bir üründür. Çok dayanıklı malzemelerden üretilmiş olduğundan, oldukça agresif kullanımda bile çok uzun dayanıklılık gösterir. Mirkon kalibrasyon zımparası olarak kullanıma da uygundur.

Mirka | Dyo | Car-Rep | Car-Lack | Glasurit | Sika | 3M | Autoglym | Hakkımızda | İletişim | E-mail

Copyright © 2009 Esenkal Boya Tic.San.Ltd.Şti. | diyalog tasarım
Ana Sayfa Glasurit Oto Boyaları